Sniper Elite 3 logo  

   SNIPER ELITE III  |  ZÁKLADNÉ INFO a HW NÁROKY  UMELÁ INTELIGENCIA  NEDOSTATKY HRY  PLUSY HRY  ARTWORK   PREMIUM EDITION   OBSAH A DLC

   HERNÉ MISIE | ANATOMICKÝ ZÁSAH| ZBRANE A INVENTÁR| ÚTOKY | MASKOVANIE a TICHO | VEDĽAJŠIE MISIE | VOZIDLÁ A VZDUCH
 

Obchod

   
 

oficiálny distribútor: COMGAD.CZ

 

HLAVNÉ MENU

 ●  SNIPER ELITE III
 ● 
ZÁKLADNÉ INFO a HW NÁROKY
 ●  UMELÁ INTELIGENCIA
 ●  NEDOSTATKY HRY
 ●  PLUSY HRY
 ●  ARTWORK
 ●  PREMIUM EDITION
 ●  OBSAH A DLC
 ●  HERNÉ SVETY A MISIE
 ●  ANATOMICKÝ ZÁSAH
 ●  ZBRANE A INVENTÁR
 ●  ÚTOKY
 ●  MASKOVANIE a TICHO
 ●  VEDĽAJŠIE MISIE
 ●  VOZIDLÁ A VZDUCH

 

 

Útoky

Sniper Elite 3 sa dá hrať mnohými spôsobmi. Nehovorme o obtiažnosti hry, ale celkovo o spôsobe hry. Môžete si vybrať cestu tichého ostreľovača, ktorý využíva svoje schopnosti, premiestňuje sa a zneškodňuje nepriateľov aj v logickom poradí s tlmičom, no existuje aj cesta ráznejšia, hlučnejšia a riskantnejšia. Keďže existuje množstvo spôsobov, ako zneškodniť vojakov nepriateľa, tu je niekoľko druhov, ako skrátka nepriateľa zneškodniť.

Streľba klasická
K dispozícií máte tri druhy zbraní. Ostreľovačka však zvládne jeden trik, za ktorý dostávate vyššie bodové ohodnotenie a tým rýchlejšie povýšenie. Pokiaľ sa vám podarí zasiahnuť jedného nepriateľa v správnom uhle tak, že guľka zasiahne aj druhého, či nebodaj tretieho, ste umelec a v hre uznávaný strelec. Zároveň ste ušetrili náboj. Využijete to pri misii vyslobodenia vojaka z väzenia a čistenia jeho únikovej cesty z vysokého miesta v jednej z nočných misií. Taktiež bazuka zvládne zásah viacerých naraz. Samopal na blízko a na konzole, to je už iná káva, preto sa zrejme konzolisti do ostrých bojov muža proti mužovi príliš nebudú púšťať. Streľba malou ručnou strelnou zbraňou s tlmičom môže byť na hlave presná. Inde, či pri nepresnej streľbe na hlavu už môže minúť a nepriateľa skôr vyprovokovať k poplachu. Sem môžeme pridať aj streľbu z hniezda ostreľovača, každá misia ich obsahuje.

Ostreľovač

Výbušniny
Výbušniny pracujú jednoducho. Aj pri nich sa dá využiť viac násobný útok, ale aj moment prekvapenia. Nastrčený dynamit niekde, kde to zmrzačí nepriateľa, no vy ste v bezpečí, môže byť prekvapením. Stačí jeden zásah do nálože. Zaujímavá je nášľapná mína, ktorú využívajte skôr pri vozidlách. Z nich potom môžu vychádzať nepriatelia, alebo z nich strieľať. Tank zneškodníte správnym namierením streľby do mriežok, ktoré po poškodení odhalia svoju nádrž a tá už sa postará o ohňostroj. Výbušnina môže byť aj trpko humorná. Bomba ukrytá v horiacej, či skôr dymiacej kôpke slamy priláka pozornosť nepriateľského vojaka a využije moment prekvapenia. Účinný vie byť aj klasický granát, s ktorým je možné mieriť hod pomocou držania jeho hádzania a po pustení sa aj reálne odhodí. Do miestností využijete bombu s natiahnutým drôtom, najmä do vstupov a zárubní.

Sniper Elite 3 akcia

Vedľajšie zbrane
V hre sa objavujú aj vedľajšie zbrane, no nie je to príliš často. Sú to na pevno usadené guľomety s neobmedzenou muníciu nachádzajúce sa v guľometných hniezdach s úkrytom. Hra nevyužíva autá, jedine ak ste vy priamo na korbe a strieľate z nej. To je však minimum.

Okolie
Využívajte okolie a jeho príležitosti. Okolo seba nachádzate plynové nádoby, nádrže s palivom, či rovno celé veľké zásobníky s leteckou naftou. Tým stačí odstreliť ventil a spôsobíte obrovský rachot. Ten môže zničiť nepriateľov. Sudy prestreľte až keď bude v blízkosti nepriateľ. Náhodou zásah dvoch naraz je opäť výhodnejší. Šetríte si svojim spôsobom guľky.
 

 

 

 

  PARTNERI:  Magazín Zaujímavosti zo sveta, Cestopisný portál, 1Q IT magazín, COMGAD, herný distribútor, Slovenčiny do hier

 

© TEJT, všetky práva na vlastný obsah vyhradené. Je zakázané neautorizované použitie písomného diela a prvkov z týchto stránok bez vedomia a súhlasu autorov a správcov stránok. Nositeľmi práv použitých značiek, značky a názvu hry sú ich autori Rebellion a vydavateľom hry je 505games. Viac o pôvode hry v časti základné údaje. Website hosting poskytlo www.1Q.sk,

Symbol SNIPER ELITE 3